Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Amatör Spor Kulüpleri ile istişare toplantısı gerçekleştirildi. Milletvekili Ceylan, Çorum'un, zaten adını amatör spor konusunda tüm Türkiye'de duyurmuş bir kent olduğunu belirtti.

Toplantıya AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Cıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Ferhat Arıcı ve Amatör Spor Kulüpleri temsilcileri katıldı.

Milletvekili Ceylan, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da daha güçlü bir şekilde amatör sporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Çorum, zaten adını amatör spor konusunda tüm Türkiye'de duyurmuş bir kenttir” diyen Ceylan, “Dünyanın konuştuğu bir merkez olmak istiyoruz. Bu alanda güzel projeler ve çalışmalarımız olacak.  Şunu net bir şekilde ifade etmek isterim ki amatör spor Çorum’da daha da güçlenecek. Bunu da bir yandan tesislerle güçlendirmeye devam ediyoruz. Şehrimizin her noktasında, her ilçesinde amatör sporun ve eğitim kurumlarımızın ihtiyaç duyduğu spor tesislerini de bir yandan şehre kazandırmaya devam ediyoruz” açıklamalarına yer verdi.

Milletvekili Ceylan: Çorum'u spor kenti yapacağız Milletvekili Ceylan: Çorum'u spor kenti yapacağız