İpek İZM Mobilya sahibi Fadime-Edip Çıplak çiftin oğulları, İş Adamı İzzet Karakaş ve Ayhan Çıplak'ın torunları Miraç Çıplak erkekliğe ilk adımı attı.

Miraç Çıplak için görkemli bir sünnet düğünü organizasyonu düzenlendi. İpek İZM Mobilya sahibi Fadime-Edip Çıplak çiftin yakışıklı oğulları, İş Adamı İzzet Karakaş ve Ayhan Çıplak'ın torunları Miraç Çıplak için sünnet düğünü yapıldı.

Düzenlenen sünnet organizasyonuna ailenin yakın dostları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra siyasetçiler, iş adamları ve esnaflar bir araya geldi.

Karakaş ve Çıplak ailelerinin yakışıklı torun ve çocukları Osmancık İpek İZM Mobilya önünden hareket edilerek başlayan çocuk gezdirme konvoyu Saray Düğün Salonuna getirilerek son buldu. Yemek ikramı ile başlayan sünnet düğününde tüm misafirler ailenin bu mutlu gününe eşlik ederek gönüllerince eğlendi. Erkekliğe ilk adımını atan Miraç Çıplak'ın annesi Fadime Çıplak ve Babası Edip Çıplak tüm misafirler ile ayrı ayrı ilgilendi.

Osmancık'a 3 milyon 785 bin TL ek bütçe Osmancık'a 3 milyon 785 bin TL ek bütçe

Oyun havaları eşliğinde geçen düğün merasimi samimi bir ortamda geçti. Karakaşlar ve Çıplak ailesinin sevenleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak oldu.

(Selma Çetindere)