Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl Genel Meclisi Grup Toplantısı, İl Başkanı Mehmet Tahtasız’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok

Çorum İl Genel Meclisi binasında yapılan toplantıya; İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek ile Meclis Üyeleri; İlhami Türksal, Suat Atalay, Özcan Çetin, Sadettin Akgül ve Engin Demir katıldı.

Toplantıda İl Genel Meclisi’nin Mart dönemi toplantısında görüşülecek gündem maddeleri değerlendirilerek, görüş alışverişinde bulunuldu, bundan sonra yapılacak çalışmalar belirlendi.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, köylere, kırsal alana yapılan ve yapılacak olan yatırımların, ödenek durumlarının ve hizmet programının takipçisi olacaklarını belirterek, “bizlere iletilen sorunları çözmenin, talepleri yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Amacımız bütçenin, halkın vergilerinden oluşan kaynakların adil, şeffaf bir şekilde dağılımını sağlamak, denetlemek, hizmetin yerinde ve zamanında ulaşmasına katkıda bulunmaktır” dedi.