Çorum’da sivil toplum kuruluşlarını, köyleri, semt pazarını, fabrikaları ve işçileri ziyaret eden CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, esnaf ziyaretleri de düzenleyerek sorun ve talepleri dinledi.

Beraberinde; CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve parti yöneticileri ile birlikte Bahabey Caddesi, Emek Caddesi ve Fatih Caddesi’nde esnafı ziyaret eden Milletvekili Başarır, yoğun ilgi ve sevgi gösterileri arasında karşılandı.
Başarır, esnafın karşı karşıya bulunduğu sorunlar hakkında bilgi aldıktan sonra parti politikaları hakkında bilgilendirme yaptı.
Özellikle kıraathaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Başarır, Millet İttifakıyla birlikte CHP’nin adım adım iktidara yürüdüğünü belirterek, Çorum’dan en az 3 milletvekili istedi.
Zaman zaman vatandaşlarla hatıra fotoğrafları çekinen Başarır, “bize inanan, bize güvenin. Sorunları biliyoruz, çözmeye geliyoruz” dedi.
Ali Mahir Başarır’a esnaf ziyaretlerinde; CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Eke, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanim Ergül, İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal, İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bazı partililer eşlik etti.

CHP'de 'Öbek' eğitimi CHP'de 'Öbek' eğitimi