CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, TBMM binasında Çorum heyeti ile bir araya gelerek parti çalışmalarını ve seçim hazırlıklarını değerlendirdi.

Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, ilçe başkanları, il ve merkez ilçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları yöneticileri ile diğer parti yetkililerinden oluşan heyet, Ankara’da CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Ülke gündemini ve parti çalışmalarını değerlendiren Özgür Özel, partinin kuruluşundan bu yana görev yapmış, mücadeleye omuz vermiş tüm genel başkanların, parti kurmaylarının hatıralarını yaşattıklarını anlatarak, partinin emektarlarının fotoğraflarının yer aldığı anı köşesini tanıttı.

Özgür Özel, partililerin seçimlere hazırlıklı olmasını isteyerek, halkın umudu CHP’nin ilk seçimlerde iktidara geleceğini ifade etti.

Genç Parti'den Necati Burak Peker'e tepki: Seçilmiş muhtara kimse saygısızlık edemez Genç Parti'den Necati Burak Peker'e tepki: Seçilmiş muhtara kimse saygısızlık edemez

İl Başkanı Mehmet Tahtasız, yakın ve sıcak ilgisi nedeniyle Grup Başkanvekili Özgür Özel’e teşekkür ederek, kendisini Çorum’a davet etti.

Özel ise önümüzdeki günlerde uygun bir program kapsamında Çorum’u ziyaret etmek istediğini bildirdi.