Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) 2021-2022 Eğitim döneminin son geleneksel öğrenci buluşmasını İstanbul Sarıyer'de gerçekleştirdi.

Sarıyer Belediyesinin tahsis ettiği Sevgi ve Barış adlı gemide gerçekleştirilen buluşma kahvaltı ile başladı ve ardından da Boğaz gezisi ile devam etti.

Gençlik merkezlerinde renkli etkinlikler Gençlik merkezlerinde renkli etkinlikler

ÇESİAD'ın gerçekleştirdiği öğrenci buluşmasına; başta bursiyer öğrenciler olmak üzere, burs verenler, bürokratlar, siyasetçiler ve pek çok iş adamı katıldı. Katılımın hayli yoğun olduğu programda konuşan ÇESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım, "Bugün 2021-2022 Eğitim döneminin son öğrenci buluşmasını gerçekleştirmek için buradayız. Bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederiz. Mezun olacak arkadaşlara iş hayatlarında başarılar dileriz. Ayrıca gelecek dönem için burs çalışmalarımız devam ediyor. Eğitim döneminin başlamasıyla birlikte burs için başvurularımız başlayacak. Bugüne kadar elimizden gelen çabayı göstermeye gayret ettik, bugünden sonra da yine aynı gayretle devam edeceğiz. Hepinizle tekrar görüşmek dileğiyle" dedi.