Baharın gelmesini fırsat bilen Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) ailesi, Yönetim Kurulu ve bursiyer öğrencilerini geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul Polonezköy’de yer alan Çınar Mangal’da yapılan piknikte buluşturdu.

Piknik programına Yönetim Kurulu üyeleri ve bursiyer öğrencilerin dışında bürokratlardan ve iş adamlarından da katılım oldu.Katılımın yoğun olduğu piknik programında konuşan ÇESİAD Başkanı Mehmet Yıldırım, “Geleneksel hale getirilen ÇESİAD piknik buluşmamızda bugün bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederiz. Daha nice güzel programlarda birlikte olmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Çorum Belediyesi’nin araçları Kastamonu’da yoğun mesaide Çorum Belediyesi’nin araçları Kastamonu’da yoğun mesaide

Yapılan konuşmaların ardından piknik programı çeşitli etkinliklerle devam etti. Kimisi yumurta taşıma yarışmasında, kimisi çuval yarışında, kimisi de halat çekme yarışmasında öğrenciler ile birlikte pikniğe katılan misafirler kıyasıya yarıştı ve ter döktü. Daha birçok etkinliğin olduğu piknik; öğrenciler ile Yönetim Kurulu, iş adamları ve bürokrat hemşehrilerimiz ile arasında kaynaşma için bir vesile oldu.

Piknik organizasyonu bursiyer öğrencilerin burs dağıtımının ardından Geleneksel ÇESİAD ailesi hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.