Ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebileceğiz AHL Park AVM, binlerce ürün çeşidini konuklarının hizmetine sunmasının yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle de ziyaretçilerinin hem keyifli hem de eğitici vakit geçirmesine imkân tanıyor.

AHL Park AVM bu kapsamda, 29 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Çanakkale Gezici Müzesi’ni konuk ediyor. 26 adet camekan vitrin içerisinde 200 adet eserin yer aldığı Çanakkale Gezici Müzesi, AVM ziyaretçileri tarafından ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Gençlik ve Spor’dan Hitit Motor Festivali’ne destek Gençlik ve Spor’dan Hitit Motor Festivali’ne destek

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana yüzlerce marka, etkinlik ve kampanyalarla, AHL Park AVM’de, alışveriş keyfe dönüşüyor. Yeniliklere öncülük eden AHL Park AVM’nin 7’den 70’e tüm ziyaretçileri zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. Ziyaretçilerine keyifli ve eğlenceli anlar yaşatmayı önemseyen AHL Park AVM, 29 Haziran-8 Temmuz 2022 tarihlerinde Çanakkale Gezici Müzesi’ni ağırlıyor. Tamamen ücretsiz olan Çanakkale Gezici Müzesi, AHL Park AVM’nin tüm ziyaretçilerini giriş katta bekliyor.

Türkiye tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Çanakkale Savaşı'nda verilen mücadele ile kahramanlıkların, gelecek nesillere öğretilmesi ve uzaklık nedeniyle ziyaret edemeyen kişilere ulaştırmak amacıyla düzenlenen bu müzede; savaştan kalma harp malzemeleri, kişisel ve askeri objeler, resim ve malzemeler sergileniyor. Müzede toplam, 200 adet eser yer alıyor.