Gelecek Partisi Çorum İl Başkanı Barış Coşgunsu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 102. yılı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran ve farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasını sağlayan bir çocuk bayramı olduğunu belirten Gelecek Partisi Çorum İl Başkanı Barış Coşgunsu, Türk milletinin kendi geleceğine kendisinin yön vereceğini 23 Nisan 1920 itibariyle gösterdiğini ve tüm dünyaya duyurduğunu söyledi.

Sahip olduğumuz şanlı tarihimizi bilerek, çok zor şartlarda kazanılmış bir zaferin sonucu olan cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi koruyarak ve toplumsal barışı sürekli kılarak aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğimizin altını çizen Coşgunsu, “Gelecek Partisi olarak tüm çabalarımız çocuklarımıza gurur duyacakları bir Türkiye bırakmaktır.

Dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan'da, ulusal egemenliğimizi bizlere sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları ile bağımsızlık yolunda canını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve saygıyla anıyoruz.

Çorum Belediyesi’ne yeni müdürlük Çorum Belediyesi’ne yeni müdürlük

Bu duygularla TBMM’nin açılışının 102. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, Çorumlu tüm vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.