Çorum Merkez Bahçelievler Mahallesi Melikgazi Caddesi No:22/A adresinde hizmete açılan Cadde Dürüm kalitenin ve lezzetin yıldızı olmaya hazırlanıyor. Cadde Dürüm sunduğu dürüm çeşitleriyle ön plana çıkmayı hedefliyor.

Bugün gerçekleştirilen Cadde Dürüm'ün açılışına Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turan Candan, CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun, Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Çorum Berberler, Kuaför ve Güzellik Salonları Esnaf Odası Başkanı Aşkın Çağlayan, CHP Belediye Meclis Üyesi Nazik Bulut ve çok sayıda davetli katıldı.
Cadde Dürüm Sahibi Orhan Başaran, "Kaliteli hizmet ve lezzeti bir araya getirdik. Çorum halkına hizmet vereceğiz. Sosumuz özeldir ve kendimize ait. Ürün gramajımız bir kişinin çok rahat doyacağı miktardadır. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Cadde dürüm, et dürüm, tavuk dürüm, Adana dürüm, köfte dürüm, ciğer dürüm, tabak servis tavuk, tavuk şiş, çorba hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimiz 0364 502 25 00 nolu telefondan sipariş verebilirler" dedi.

Gözden kaçırmayın

Açık cezaevi izinleri uzatılıyor Açık cezaevi izinleri uzatılıyor