Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar gençlerin yetişmesinde sporun önemine dikkat çekerek, "sadece spora spor olarak değil, gençlerin sağlıklı yetişmesi, obezite bağımlılıkla ilgili mücadele gibi konularda oldukça önemlidir" dedi.

Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Amatör Spor Kulüpleri ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Cıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Ferhat Arıcı ve Amatör Spor Kulüpleri temsilcileri katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar gerçekleştirdi. Çağlar, “Biz spora felsefik açıdan bakıyoruz. Sadece spora spor olarak değil, gençlerin sağlıklı yetişmesi, obezite bağımlılıkla ilgili mücadele gibi. Zamanlarını nitelikli geçirme sini sağlıyor. Özgüven aşılıyor. O Yüzden sizlerin ve bizlerin sorumluluğu daha çok. Bizden talep edin. Bize projelerle gelin. Bizim hesapsız ve kitapsız tek derdimiz Çorum’un gençliğidir. Sayın vekilimiz bu gün buraya gelerek Çorumdaki amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle istişare etmek. Onlarla birlikte Çorum ölçeğinde neler yapabilirizi veya şu ana kadar neler yaptığımızı istişare etmek için geldiler” dedi.

Ahmet Sami Ceylan: Her zaman spor ve sporcularımızın yanındayız Ahmet Sami Ceylan: Her zaman spor ve sporcularımızın yanındayız