Lilyum Butik Sahibi Bilgen Yılmaz yaptığı açıklamada, “Modaya yön veren tekstil markalarıyla çalışıyoruz. Sektöründe öncü ve özgün olan markalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Çorum halkına hizmet veriyoruz. Güncel modaya uygun, yenilikçi, kullanışlı ve kaliteli koleksiyonlarımız ile birincil önceliğimiz olan değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılarken; satış öncesi ve sonrasını kapsayan ‘Bütünsel Müşteri Hizmetleri’ politikamız ile onlara kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz” dedi.

“MODA, KUMAŞTIR VE BİZ BU KUMAŞTAN İYİ ANLIYORUZ”

Genç Girişimci Bilgen Yılmaz, “Moda ayrı bir zevk ve bütüncül bir yaklaşım isteyen bir alandır. Biz butiğimizde tüm renklere ve zevklere özel tercihler yapıyoruz. Moda, kumaştır ve biz bu kumaştan iyi anlıyoruz. Müşterilerimizle iletişimiz ve sonrasında verdiğimiz desteklerle onlara özel olduklarını hissettiriyoruz. Çorum için buradayız ve tüm Çorumluları butiğimize bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“TAMAMLAYICI PARÇALARLA ŞIKLIĞINIZI TAMAMLAYAMA HAZIRIZ”

“Tarzınızı tamamlayan aksesuar, çanta ve kokular da butiğimizde mevcut” diyen Bilgen Yılmaz, “Tamamlayıcı parçalarla şıklığınızı tamamlayama hazırız. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı çantalardır. Çanta konusunda da iddialıyız. Şıklığına önem veren herkesi butiğimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.