Toplam 46 takımımın yer aldığı 3 Bant Bilardo Kulüpler Türkiye Şampiyonasında Çorum Gençlik Spor Kulübü, Bayburt Gençlik Spor Merkezi ve  Ankara Hemşinspor ile D Grubunda yer altı. Grup maçları sonunda Ankara Hemşin Spor Grup lideri olarak bir üst tura kalırken, Çorum Zirve Spor Kulübü ise Armoni Bilardo Spor Kulübü, Karabük Gençlik ve Spor Kulübü Sorgun Belediye Spor (Yozgat) ile M grubunda yer aldı. M grubunda Armoni Bilardo Spor Kulübü bir üst gruba yükseldi.

Altın Hamle Gençlik ve Spor Kulübü ise Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, Kayseri Birlik Gençlik Spor Kulübü ile O grubunda yer alırken grubu lider tamamlayarak ilk onaltıya kalma başarısını gösterdi.

İlk 16’da Çorum Zirve Gençlik ve Spor Kulübü’nün grubunda yer alan ve grubu lider tamamlayan Armoni Bilardo Spor kulübü ile karşılaşan Altın Hamle Gençlik Spor Kulübü rakibi karşısına 1 Masada Sinan Bolat 2. Masada Fatih Özbulut  3. Masada Murat Yurt 4. Masada ise Ferhat Kireç olarak maça çıktı.

Altın Hamle Gençlik ve  Spor Kulübü güçlü rakibi Armoni Bilardo Spor Kulübü maçı 2-2 berabere bitmesine rağmen genel ortalamadan çeyrek finale çıkma şansını kaybetti.