Alaca Belediyespor Kulübü Başkanı Kadir Bayat, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tosuncu, Belediyespor Antrenörü Akif İslamoğlu, Okçuluk Kulübü Antrenörü Furkan Doğru ve kursiyerleri, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Belediyespor Kulübü Başkanı Kadir Bayat, spor faaliyetleriyle ilgili Başkan Şaltu’ya bilgiler verdi. Başkan Şaltu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Şaltu ayrıca Afyon’da düzenlenen turnuvada dereceyle dönen Judocuları da tebrik etti. Son olarak Okçuluk Kulübü Antrenörü Furkan Doğru, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu’ya ok hediye etti.

Fizyoterapi Merkezi'ne görkemli açılış Fizyoterapi Merkezi'ne görkemli açılış

GENÇ OKÇULARLA ÖZEL İLGİLENDİ

Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, Belediyespor Kulübü tarafından açılan ve yoğun talep gören Okçuluk Kulübü sporcularıyla özel olarak ilgilendi.


Belediye olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını ve gençlere fayda sağlayacak aktiviteler gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Şaltu, gençliğe ve eğitime olan desteklerinin her zaman devam edeceğini dile getirdi.

(Mustafa Yıldız)