Türkiye Değişim Partisi Çorum İl Başkanı Engin Erenler, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın hizmet aşkını Emek Caddesi ve Bahabey Caddesi’nde göremediklerini ifade etti.

Karla mücadelede alınamayan hizmetle ilgili çok kendisine çok sayıda telefon geldiğini bunun üzerine Başkanın kalemini arayarak durumu ilettiğini, Bahabey Caddesi’ndeki kaldırımlardan yayaların zor yürüdüğünü anlattığını kaydeden TDP Çorum İl Başkanı Engin Erenler, ara sokaklardaki durumdan söz dahi etmediğini belirtti.

Gözden kaçırmayın

19 Mayıs, milletin istiklal aşkıyla ayağa kalktığı gündür 19 Mayıs, milletin istiklal aşkıyla ayağa kalktığı gündür

Özel kalemin ekip yollayacağını söylemesine rağmen 40 araç ve 200 personelden hiçbirinin gelmediğini ifade eden Erenler, aynı durumun önceki Belediye Başkanı Muzaffer Külcü zamanında da yaşandığını ancak Külcü’nün aldığı önlemlerle insanların huzurla ve güvenle gezebildiğini söyledi

Buzda kayıp düşen vatandaşın vebalinin Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a ait olduğunu ifade eden TDP İl Başkanı Engin Erenler, “Halen kar yağmıyor çıkalım Bahabey, Emek, Fatih Caddesi kaldırımlarını beraber yürüyelim telefon numaram sizde var ve sürekli açık yazdığım yerlerde sorun yok kaldırımlar da ter temiz ise an itibari ile basın huzurunda özür dilemesini de bilirim”