İskilip Belediyesi Başkanı Ali Sülük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, makamını Azmimilli İlköğretim Okulu 2-A Sınıfı Öğrencisi Asaf Kayra Ateş’e devretti.

İskilip Belediyesi Başkanı Ali Sülük, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diliyorum. Ulusumuzun egemenlik iradesini dünyaya haykırdığı, Gazi Meclisimizin açıldığı ve bizlere emanet edildiği bu önemli günde, Mustafa Kemal Atatürk'ü, tüm heyeti, Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” dedi.

Gözden kaçırmayın

Vali Mustafa Çiftçi, İskilip Ziraat Odası’nı ziyaret etti Vali Mustafa Çiftçi, İskilip Ziraat Odası’nı ziyaret etti

MAKAMINI MİNİK ÖĞRENCİYE TESLİM ETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması dolayısıyla Makamını Minik öğrenciye teslim eden Başkan Ali Sülük, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk dediği gibi, ‘Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. Egemen olmayan boyun eğmek zorunda kalır.’ Bizlere emanet edilen cennet vatanımızı ve sahip olduğumuz tüm makamları, çocuklarımıza emanet edeceğiz. Bu sebeple Azmimilli İlköğretim Okulu 2-A Sınıfı Öğrencisi Asaf Kayra Ateş’e, Başkanlık Makamını teslim ettik. Görevi layıkıyla yerine getiren Asaf kardeşime ziyaretleri için teşekkür ederim ” dedi.