CHP Çorum İl Başkan Yardımcısı Ümit Er ile emekli gazeteci ve medikal sektöründe faaliyet gösteren Bilhan Er’in babası Ali Nazmi Er, son yolculuğuna uğurlandı.

Köy Enstitüsü mezunu, Çorum’un sevilen ve saygın eğitim çınarlarından Ali Nazmi Er, tedavi gördüğü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalp yetmezliği nedeniyle vefat etti.
2017’de vefat eden merhume Döne Er’in eşi, emekli öğretmen Gülay Çıtak, Necmettin Er, Bilhan Er, Muazzez Kutluca, TRT’de görev yapan Hüseyin Er, İlkay Kaleycik ve Ümit Er’in babaları olan Ali Nazmi Er, Uğurludağ Dutpınar köyünde doğmuş, 1950’de Hasanoğlan Köy Enstitüsü’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar öğretmen olarak hizmet etmişti. Ali Nazmi Er, kalça kırığı nedeniyle yaklaşık 5 aydır hastanede tedavi görüyordu. 
Ali Nazmi Er’in cenazesi, Ulu Cami’de öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Ulu Mezarlık’ta toprağa verildi.
Cenaze törenine; Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür, Hitit Dernekleri Çorum Federasyonu Başkanı Hacı Odabaş, CHP İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, bazı parti yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gözden kaçırmayın

Ahmet Hamoğlu bugün toprağa verilecek Ahmet Hamoğlu bugün toprağa verilecek