Geçtiğimiz mayıs ayında aramızdan ayrılan Hasanoğlan Köy Enstitüsü mezunlarından emekli öğretmen Ali Nazmi Er, düzenlenen mevlid ile dualarla anıldı.

Geçirdiği ameliyatın ardından Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştrma Hastanesi’nde hayatını kaybeden, emekli öğretmen Gülay Çıtak, emekli gazeteci Bilhan Er, Necmettin Er, Muazzez Kutluca, TRT’de görev yapan gazeteci Hüseyin Er, Ülkay Er Kaleycik ve CHP Çorum İl Başkan Yardımcısı Ümit Er olmak üzere 7 çocuk babası olan Ali Nazmi Er, Hanoğlu Konağı’nda düzenlenen mevlid ile anıldı. 
Mevlid programına; Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Mecitözü Belediyesi Başkanı Veli Aylar, CHP Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, CHP İl Genel Meclisi Üyeleri Yıldız Bek, Suat Atalay, İlhami Türksal, CHP Belediye Meclisi Üyeleri Didem Tokgöz Semiz, Hüseyin Gazi Uysal ile çok sayıda davetli katıldı.

Moleron, Doğu ve Güneydoğu Anadolu iş ortaklarıyla bir araya geldi Moleron, Doğu ve Güneydoğu Anadolu iş ortaklarıyla bir araya geldi