Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Çorum Merkez Karaağaç Köyü’nde vatandaşlarla buluştu.

Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok

Karaağaç Köyü muhtarlık binasında Köy Muhtarı Adem Ölçer, çevre köylerin muhtarları ve köy halkı ile bir süre sohbet eden Başarır, sorunları dinledi. 
CHP iktidarında yapılacak çalışmalar ve bazı projeler hakkında da bilgiler veren Başarır, ülke sorunlarına ilişkin görüşlerini açıkladı.
Başarır ve beraberindeki heyet, yoğun ilgiyle karşılandı.
Buluşmaya; CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Eke, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanim Ergül, önceki dönem Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal, Belediye Meclisi Üyesi Didem Tokgöz Semiz ile İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, çevre köylerin muhtarları ve köy halkı katıldı.