Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku

banner2031

Genel sekreterler Alaca'da buluştu

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası, İç Anadolu Bölgesi'nde faaliyet gösteren oda borsaların genel sekreterlerini Alaca’da ağırladı.

Alaca 13.11.2018, 17:58
133
Genel sekreterler Alaca'da buluştu

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası, İç Anadolu Bölgesi'nde faaliyet gösteren oda borsaların genel sekreterlerini Alaca’da ağırladı.

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaca Ticaret Borsasının ev sahipliğinde, İç Anadolu Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren oda ve borsaların genel sekreterlerinin katılımı ile Alaca'da toplantı düzenledi.

Toplantıya Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Arslan, Alaca Ticaret Borsası Genel Sekreteri Faik Yetgin, Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik, Haymana Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Biçer, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sinan Ardıl, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Murat Zeybel, Çorum Ticaret Borsası Genel Sekreteri Süleyman Çifçi, Zile Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ertuğrul Oğuz Şengöl, Zile Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ömer Faruk Önkuzu, Polatlı Ticaret Odası Genel Sekreteri İnanç Ölmez, Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Barış, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sami Erdoğan, Haymana Ticaret Borsası Genel Sekreteri Lokman Sarı, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ziya Saydam, Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Çağrı Kılıç, Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yasin Karaca ve Develi Ticaret Odası Genel Sekreteri Ahmet Süha Bülbül, Sungurlu Ticaret Borsası Genel Sekreteri Levent Akkaş, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mehmet Ali Karslı, Yozgat Ticaret Borsası Genel Sekreteri Nazif Gençarslan ve Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Hayati Kıyak katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını ev sahipliğini üstlenen Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Arslan yaptı.

Arslan konuşmasında katılımlarından ötürü genel sekreterlere teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte daha geniş katılımlar ile bu toplantıların devam edeceğini söyledi.

Fatih Arslan tarafından okunan gündem maddeleri üzerinde görüşmelere geçildi.

Toplantıda, akreditasyon sürecindeki oda borsaların iyi uygulamalarının paylaşımı yapıldı ve her oda, borsa genel sekreteri söz alarak uygulamış oldukları uygulamaları katılımcılar ile paylaştılar.

Toplantıda oda ve borsaları yaşamış oldukları sorunlarda dile getirilirken sonuç odaklı çözüm önerileri istişare edildi.

Toplantının ikinci aşaması Alaca Ticaret Borsasında gerçekleşti ve borsada örnek elektronik satış yapılarak borsa faaliyetleri hakkında katılımcılara Alaca Ticaret Borsası Genel Sekreteri Faik Yetgin tarafından çeşitli bilgiler verildi.

Toplantı sonrasında Alacahöyük ve Boğazkale gezileri ile misafirlere ilçenin tarihi yerleri gezdirildi. Bölge oda ve borsaların genel sekreterlerin yer aldığı toplantı, Alaca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Coşkun'un katılımları ile düzenlenen yemeğin ardından sona erdi.

 

Kaynak: Yayla Haber
Yorumlar (0)
banner2043
banner2038
10°
açık

banner2040
banner2041
Namaz Vakti 25 Mayıs 2020
İmsak 03:18
Güneş 05:08
Öğle 12:42
İkindi 16:39
Akşam 20:06
Yatsı 21:48
banner2049
banner2050
banner2014
banner2034
Arşiv