Sungurlu İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, 21 yıldır iktidarda olan AK Parti hükumetinin ilçenin sorunlarının çözümü noktasında hala ‘Olmazük’ zihniyeti ile hareket etmesini eleştirdi.

Otomobil tarlaya uçtu: 4 yaralı! Otomobil tarlaya uçtu: 4 yaralı!

Sungurlu İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, 2023 ve 2053’ü hedef göstererek algı oluşturan siyasetçilerin kendilerini ve partilerini vizyon sahibi gibi gösterdiklerini belirterek, ‘Zihniyet  Osmanlı Yeniçeri Ocağı zihniyeti. Sungurlu’ya gelecek hizmetleri nasıl engellerizin hesabını yapanlar, meydanlarda sürekli vizyondan gelecekten bahsediyorlar.

DSİ ve Özel İdare dere ıslahı ve su sorununu çözmekten acizken, siyasiler yolları yapamayacak kadar, Evci Göleti’nden ilçeye su getiremeyecek kadar acizken, Kırıkkale’den gelmesi gereken ama akmayan suyun parasını almayın diyemeyecek kadar zavallılar. 

İlçeye 3 kuruş gelir olsun, hizmet olarak vatandaşa dönsün diye EDS sistemi isteriz ‘Olmazük’, Ana yol güzergahını imara açın isdihdam artsın, Sungurlu gelişsin ‘Olmazük’. Kısacası gölet yapalım su bitti, yol yapalım para bitti, Sungurlu ne isterse ‘Olmazük’ dediniz. Allah sizin gibi siyasetçileri bildiği gibi yapsın’ dedi.