AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından istişareler ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti hükumetiyle birlikte Türkiye'nin devrim niteliğinde her alada büyük bir değişim ve dönüşümü yaşadığını belirtti.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı başkanlığında gerçekleşen toplantıya MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Milletvekili Erol Kavuncu, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Dodurga İlçe Belediye Başkanı Mustafa Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Gençlik Kolları Başkanı katıldı.

Toplantıda yönetim kurulu üyelerine hitap eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “AK Parti'yi diğer partilerden farklı kılan en önemli özellik birlik ve beraberliktir. Samimiyetle çıkılan yolda engelleri kaldıran, sorumluluk bilinciyle attığımız her adımda bize yardımcı olan, sevgiyle yaklaştığımız herkesin gönlünde iz bırakmamızı sağlayan siz yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hamdolsun AK Parti hükumetiyle birlikte ülkemiz devrim niteliğinde her alada büyük bir değişim ve dönüşümü yaşadı. İnşallah bundan sonra da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Çorum’umuzu 2023, ardından da 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için hazırız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde memleketimizi her açıdan layık olduğu yere elbirliği ile taşımanın gayreti içinde olacağız. Bu yolda sarsılmaz gönül birliğimiz; bizi, yeni zaferlere ve dünyanın ihtiyaç duyduğu model ülke konumuna ulaştıracaktır” ifadelerine yer verdi.

Çevreyolunda önlem almak için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor? Çevreyolunda önlem almak için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor?

Toplantı yönetim kurulu üyeleriyle çeşitli istişareler ve değerlendirmeler yapılmasının ardından sona erdi.