Eğitim çalışmalarını yerinde incelemek üzere Ortaköy ilçesini ziyaret eden Çorum İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Eğitim çalışmaları kapsamında Ortaköy'de bulunan Çorum İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah Kodek; Ortaköy Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Ortaköy Belediye Başkan V. Yusuf Özdemir Can'ı makamında ziyaret ederek ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Öğrencilere “Tim Jandarma Çizgi” Filmi İzletildi Öğrencilere “Tim Jandarma Çizgi” Filmi İzletildi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, Ortaköy Halk Eğitimi Merkezini ziyaret ederek usta öğretici ve kursiyerlerimizin yaptıkları çalışmaları inceledi.

Ortaköy ilçesinde, 100. Yıl İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Şehit Mahsuni Türkmen İlkokulu-Ortaokulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, öğrenciler ile yakından ilgilenerek bolca sohbet etti.

İl Müdürü Kodek ayrıca "Temel Eğitimde Çevre Dostu 1000 Okul Projesi" kapsamında yer alan Aşdavul Şehit Mahsuni Türkmen İlkokulu ve Ortaokulunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek okul yönetiminden bilgi aldı.