15 Temmuz Şehitleri adına okçuluk müsabakası

Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Mahmut Atalay Gençlik Merkezi ve Çorum Okçuluk İl Temsilciliği işbirliğinde 15 Temmuz Şehitleri Anma programları kapsamında okçuluk müsabakası düzenlendi.

Gençlere 15 Temmuz’un önemini unutturmamak ve ruhunu yaşatmak için gerçekleştirilen geleneksel Türkokçuluğu ve olimpik okçuluk müsabakaları 60’şa aşkın sporcunun katılımıyla yapıldı.

Yapılan müsabakalarda şu isimler derece yaptı;

OLİMPİK OKÇULUK BRANŞINDA;

Olimpik Okçuluk Büyük Erkeklerde;

Erdem Eren il birincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Murat İpek İl ikincisi (Bayat Okçuluk)

Yusuf Emre Körçoban İl üçüncüsü (Çorum Okçuluk GSK)

Uğur Altuncu İl dördüncüsü (Bayat Okçuluk)

Olimpik Okçuluk Büyük Bayanlarda;

Hatice Eker İL birincisi (Çorum GSK)

Hayrunnisa Atik İl ikincisi(Çorum Okçuluk GSK)

Hatice İpek Kula il üçüncüsü(Çorum Okçuluk GSK)

Edanur Karakaş İl dördüncüsü(Çorum Okçuluk GSK)

Olimpik Okçuluk Küçük Erkekler;

Nurullah Taş İl birincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Mehmet Gökhan Güngör (Bayat Okçuluk)

Mehmet Eren Bircan (Bayat Okçuluk)

Yiğit Musab Kanbur (Çorum Okçuluk GSK)

Olimpik Okçuluk Küçük Bayanlar;

Kevser AKYILDIZ İl birincisi (Akkent okçuluk)

Ebrar Uysal İl İklincisi (Bayat Okçuluk)

GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU BRANŞI;

Geleneksel Türk Okçuluğu Büyük Erkekler ;

Hanifi Tuna İl birincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Ahmet Bulanık İl ikincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Uğur Altuncu İl Üçüncüsü(Bayat Okçuluk)

Serkan KENESARI İl dördüncüsü(Çorum Okçuluk GSK)

Geleneksel Türk Okçuluğu Büyük Bayanlar ;

Sevilay Teryakioğlu İl Birincisi(Çorum Okçuluk GSK)

Fatma Bozkurt İl ikincisi(Çorum Okçuluk GSK)

Merve Bozdoğan İl üçüncüsü (Çorum Okçuluk GSK)

Geleneksel Türk Okçuluğu Küçük Bayanlar ;

Kübra Nur Şahin İl Birincisi (Çorum Okçuluk GSK Mecitözü)

Beyzanur Küçük İl ikincisi (Çorum Okçuluk GSK Mecitözü)

Emine Betül Şahin İl üçüncüsü(Çorum Okçuluk GSK Mecitözü)

Zeynep Kocabaş İl dördüncüsü (Çorum Okçuluk GSK Mecitözü)

Geleneksel Türk Okçuluğu Genç Erkekler;

Ali Eren Ağbal İl Birincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Ahmet Eren Canbolat İl İkincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Emir Önsöz İl üçüncüsü (Çorum Okçuluk GSK)

Emir Sarı İl dördüncüsü (Bayat Okçuluk)

Geleneksel Türk Okçuluğu Küçük Erkekler ;

Enes Bera Öztürk il Birincisi (Çorum Okçuluk GSK)

Veysel Uysal il ikincisi (Çorum Okçuluk GSK Mecitözü)

Yusuf Koçak İl üçüncüsü (Çorum Okçuluk GSK)”

Yayla Haber

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.